Top2000-kerkdienst: Wat is jouw nummer één?

Dit weekend vinden er ruim 35 Top2000-kerkdiensten plaats. Zaterdag om 16.00 uur in de Remigiuskerk in Weerselo en daarna de rest op zondagochtend, middag en avond door het hele land: van Groningen tot Zeeland, van Brabant tot Friesland. Onze vraag is: wat is jouw nummer één?

5 comments on “Top2000-kerkdienst: Wat is jouw nummer één?
 1. Avatar Johan Scholtanus schreef:

  Een Top – T2000 dienst vanmorgen (28-12-2014) bij de PG Appingedam – voorganger ds Ron lafeber. Met nummers van Cat Stevens – Morning has broken; Sting – Fragile; Boney M – Rivers of Babylon; Claudia de Breij – mag ik dan bij jou ( live gezongen door Wout de Vries); U2 I still haven’t found what I’m looking for en Bon Jovi – Keep the faith. Een top initiatief van een kleine werkgroep in onze gemeente.
  Johan Scholtanus

 2. Avatar Marita Kromhout schreef:

  Mooie Top2000 dienst vanmorgen in Hoofddorp. Met Claudia de Breij (mijn favoriet), Bløf, Ramses en ds. Van der Deijl

 3. Avatar m schreef:

  waar in zeeland?

Deel dit verhaal:
Gastblogger

Geschreven door:

Thema: Blog
27 december 2014
Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Krijg wekelijks inspiratie en praktische tips over geloof in je dagelijks leven in je mailbox.
Wij zullen je gegevens niet aan derden doorgeven.
Nieuwsbrief