MENUMENU

Top2000-kerkdienst: Wat is jouw nummer één?

Dit weekend vinden er ruim 35 Top2000-kerkdiensten plaats. Zaterdag om 16.00 uur in de Remigiuskerk in Weerselo en daarna de rest op zondagochtend, middag en avond door het hele land: van Groningen tot Zeeland, van Brabant tot Friesland. Onze vraag is: wat is jouw nummer één?

5 reacties op “Top2000-kerkdienst: Wat is jouw nummer één?
 1. Johan Scholtanus schreef:

  Een Top – T2000 dienst vanmorgen (28-12-2014) bij de PG Appingedam – voorganger ds Ron lafeber. Met nummers van Cat Stevens – Morning has broken; Sting – Fragile; Boney M – Rivers of Babylon; Claudia de Breij – mag ik dan bij jou ( live gezongen door Wout de Vries); U2 I still haven’t found what I’m looking for en Bon Jovi – Keep the faith. Een top initiatief van een kleine werkgroep in onze gemeente.
  Johan Scholtanus

 2. Marita Kromhout schreef:

  Mooie Top2000 dienst vanmorgen in Hoofddorp. Met Claudia de Breij (mijn favoriet), Bløf, Ramses en ds. Van der Deijl

 3. m schreef:

  waar in zeeland?

Deel dit verhaal:
Auteur van de week

Geschreven door:

Thema: Blog
27 december 2014

[views]
Kaarsjes:
 •  

  T

  Dat T. weer volwaardigmlid mag zijn v. D.B. Hulp en Licht, Leiding voor T. Bescherming van een groot schild van Licht om T heen. Dat T niet te gronde gaat aan de eigen fouten.
 •  

  Harold

  Ik bid God dat Harold rust en vrede in zijn hoofd mag krijgen
 •  

  Bobbie Athena

  Ik hoop dat jouw leven heel mooi en heel lang en heel gelukkig en heel goed mag zijn
Bekijk meer kaarsjes
Steek zelf een kaarsje aan
Kaars